Fransa Okey

Napolyon ne demiş; Aşk,real,okey

Fransa denilince ilk aklımıza gelen aşıklar şehri Paris (bonjour les amis) merhaba arkadaşlar.

Aşk sadece üç harflik bir kelime, Etkisi sonsuz bir yaşam, çıkmaz sokak ..!

Aşk..! Bir hayaldir, bazende sessiz bir çığlık sesini asla duyuramazsın yalnız olduğunu anlamazsın belki de zamanın nasıl geçtiğini sonra tek tek toplamak istersin.

Aşk..! Bir duygudur, yürek çapıntısıdır şair olucağın tutar şiirden nefret ettiğin halde acı çekiceğini bile bile bazende çaresizce uğraşmak gurur duymaktır.

Aşk..! Bir Hayaldir, hayalde olsa ona ihtiyaç duyarsın bile isteye bu ateşe atarsın kendini sonunun yakıcı olmasına rağmen o minicik kalpteki boşluğu yakarsın.

Aşk..! Sihirli kelimedir, şair olduğunda anlarsın bunu bir anda elinde kalem sihirli cümleler düşer karalarsın silersin bilmediğin bir yanını ortaya çıkarırsın.

Aşk..! Masumiyettir, bir bebeğin en saf hali masumca anlamsızca aşka aşıktır,masumiyet aşkın en yalın hali kadınların silahı.

Aşk..! Hayattır, beklemekle geçer hayat, hep bir şeyleri beklersin doğru zamanda gerçeğin açığa çıkması için çıkmadığı anda hayatın durduğunu hissedersin.

Aşk..! Güneştir, Çöl sıcağındaki ateş gibidir kışın ortasında yakar geçer,ateştir aşk düştüğü yüreğe bir kez girdimi hiç acımadan yakar kül eder.

Aşk..! Gülmektir, anlamsızca gülersin gözlerdeki o ışığı asla saklayamazsın sesini duyduğunda gülersin, mutluluktan gülersin,sebepsizce gülersin,midende kelebeklerin uçuştuğunu hissettiğinde gülersin.

Aşk..! Okeydir, okey masasında tek bir hareketiyle seni aşık etmesidir.aşk okey atmaktır,çifte gitmektir.

Aşk..! iki kişinin ortak bir hayalde buluşmasıdır.Pusuya yatmış bir avcının avı beklemesi gibidir.Umulmadık bir mucizedir, can havliyle sarılırsın aşka çünkü RealOkey varsa, Aşk Varsa Umutta Mutlaka Ordadır.

Aşk’la Kal & RealOkey de Kal

Çünkü RealOkey varsa, Aşk Varsa Umutta Mutlaka Ordadır.

Je t’aime

Fransa Okey
online okey- online okey oyna- canlı okey oyna- canlı okey- duz okey oyna- duz okey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön