Malatya Okey

malatya okey

Malatya, eski çağlardan beri Anadolu ve Ortadoğu’nun geçit veren kavşak noktasındadır. 

Tarihte olduğu gibi günümüzde de medeniyetleri buluşturan Yurdumuzun önemli kavşak noktalarından birinde de Malatya bulunmaktadır. Bu özelliği Malatya’yı tarihin her döneminde önemli kılmış ve dikkatleri hep üzerine çekmiştir. Malatya tarih boyunca çeşitli kültür ve medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Aslantepe, Nemrut Dağı, Fırıncılar Höyük, Bayramtepe Höyük, Ören Höyük, ikinciler Höyük, Aslantaş, Kağköy Kaya Kabartmaları, Levent Vadisi, Ansur ve Kaletepe Höyük dur.

AKÇADAĞ, ARAPGİR, ARGUVAN, BATTALGAZİ, DARENDE, DOĞANŞEHİR, DOĞANYOL, HEKİMHAN, KALE, KULUNCAK, PÜTÜRGE, YAZIHAN, YEŞİLYURT, ilçeleridir.

Malayada yaşayan 65 yaşında bir adamım eşimi kaybettim çocuklarım da evlendı tek başıma yaşıyorum evde yapacak kendimi oyalayacak bişey bulamıyorum yalnızlık gerçekten kötu bir şey.  insan sese hasret kalıyor .

Kendime bir dost edinsem uğraş edinsem ne kadar mutlu olurum diye hep bir duşuncelere kapılıyorum bu duşuncem bir gun gerçek oldu bir insan bir şeyi 40 defa duşununce gerçek olur diye bir şey varya işte bak bu doğru Malatya okey hayatımı tamamen değiştirdi hem bana dostluklar hemde okey oynama keyfini  yaşattı okey Malatya okeyde oynanır sadece dene ve gör

Malatya Okey
online okey- online okey oyna- canlı okey oyna- canlı okey- duz okey oyna- duz okey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön